Vi har opdaget du bruger
Internet Explorer

Design og funktionalitet på siden vil være svækket grundet dette.
Hent en mere kompatibel browser nedenfor for at undgå dette

Hent din nye browser

Kontakt

FIRST LEASE - GLOSTRUP

Administration og firmabiler

Adresse: Smedeland 22, 2600 Glostrup
Telefon:
82 30 23 24
Mail: info@firstlease.dk

FIRST LEASE - ENGESVANG

Flexleasing og brugte biler

Adresse: Gl. Kongevej 1B, 7442 Engesvang
Telefon:
88 62 66 77
Mail: kontakt@firstlease.dk

FIRST LEASE - KOLDING

Flexleasing og brugte biler

Adresse: Trianglen 4, 6000 Kolding
Telefon:
76 33 69 02
Mail:
kolding@firstlease.dk

Engesvang

JESPER VINDFELD NIELSEN
FILIALCHEF

 24 24 81 91
 jv@firstlease.dk

Michael Eilert
SALGSCHEF

 27 82 27 84
 me@firstlease.dk

Karsten H. B. Nielsen
TEKNISK KLARGØRING

 karsten.nielsen@firstlease.dk

Glostrup

JOHNNY NEDERSKOV NIELSEN
CEO

 31 31 63 82
 nielsen@firstlease.dk

HENRIK FOG MARTENS
SALGSDIREKTØR

  27 27 23 15
  fog@firstlease.dk

CHRISTIAN VILBRAND
ØKONOMICHEF

 27 27 23 02
  vilbrand@firstlease.dk

JONAS SØRENSEN
LEASINGKONSULENT

 27 27 23 17
 jonas@firstlease.dk

PETER NILSSON
LEASINGKONSULENT

 53 70 64 34
 nilsson@firstlease.dk

HENRIK BÆK
LEASINGKONSULENT

 52 58 77 77
 baek@firstlease.dk

OLE HANSEN
COMPLIANCE MANAGER

 27 27 23 06
 hansen@firstlease.dk

SØREN AAEN
REMARKETING MANAGER

 40 15 36 88
 aaen@firstlease.dk

BENJAMIN NIELSEN
FORRETNINGSUDVIKLING

 27 27 23 08
 benjamin@firstlease.dk

Mads Kyhse-Andersen
LEASINGASSISTENT

 40 78 17 28
 kyhse@firstlease.dk

LIS MADSEN
LEASINGASSISTENT

 27 27 23 28
 madsen@firstlease.dk

LONNIE HANSEN
LEASINGASSISTENT

 27 27 23 03
 lonnie@firstlease.dk

BRITT VOLSTRUP
ADMINISTRATION

 27 27 23 04
 volstrup@firstlease.dk

KIRSTEN GLIPMAN WOOLRYCH
KONTORASSISTENT

 82 30 23 24
 Kirsten@firstlease.dk

RIKKE SEHESTED BEITZEL
ØKONOMIASSISTENT

 27 27 23 09
 beitzel@firstlease.dk

PETER ROHMANN-SØNDERBY 
SALGSASSISTENT

 27 27 23 31
 Peter@firstlease.dk

RIKKE SELL
MARKETINGASSISTENT

 27 27 23 20
 rikke@firstlease.dk

Kolding

Henrik Ærbo
LEASING MANAGER/CAR TRADER

 40 13 68 48
 hae@firstlease.dk

Kim Schwartz
LEASING MANAGER/CAR TRADER

 24 82 31 29
 ks@firstlease.dk